czwartek, 21 sierpnia 2014

panieneczka z okieneczka

pierwszy raz biore udział w wyzwaniu bingo. I pierwszy raz biorę udział w wyzwaniu sklepu scrap pasja, chociaż sklep dobrze juz znam:-) Sporo sklepików scrapowych już poznałam, jedne lepsze, inne ciut mniej. Ale zakupy w każdym z nich sprawiają ogrooom przyjemności i chyba każdy nie może doczekać się zamówionej paczuszki:-)
Do rzeczy. Wykonałam kartkę. Nawet dwie- pierwsza to była kopertówka, ale jakoś coś mi w niej nie grało więc musiałam ja "rozłożyć na części pierwsze" again. Szkoda było mi tylko tego papieru primy, którego juz nie da sie odzyskać... Potem na kartkę xxl nakleiłam duużo warstw, elementów. I zostało. JA w bingo skreśliłam: sznurek (jest), ramka (jest- martha stewart masa), i wykrojniki- są: serce, róże angielskie (oj dawno ich nie używałam, a przecież takie ładne), i listeczki te małe.
Jest też mój ulubiony stempelek julie nutting. I pełno perełek, kryształków i diamencików- panieneczka na bogato:-)
Tutaj jest LINK do wyzwania. A tutaj banerek:

 Pozdrawiam i zapraszam na stałe:-) A przede wszystkim dziękuję za wasze komentarze, które są bodźcem do dalszych działań:-)
Emilka


5 komentarzy:

 1. Piękna karteczka! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrap Pasji. Pierwsze lody przełamane, mam nadzieję, że teraz częściej będziesz brała udział w naszych zabawach :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna z tą złamaną czerwienią!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie wyszła :))) z fajnym stempelkiem :)))
  dziękujemy za udział w Wyzwaniu Scrap Pasji :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super fajne! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrappasji

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ciekawa, podoba mi się kolorystyka

  OdpowiedzUsuń